Kirpik Lifting Kursu ANKARA

Kirpik Lifting Kursu Ankara 

Kirpik lifting; kirpiklerin makyaja gerek kalmadan dolgun, kıvrık, canlı ve hacimli görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Kirpik lifting; kişinin kendi kirpiklerine herhangi bir ekleme yapılmadan uygulanır. Uzman kişilerce yapıldığı takdirde herhangi bir zararı yoktur.

Kirpik lifting; kirpik uzunluğundan memnun olan ama kirpiklerinin makyaja gerek kalmadan kıvrık, dolgun, hacimli ve renkli görünmesini isteyen kişiler için doğru bir tercihtir.  Kirpikleri çok kısa olan kişilerin kirpik lifting değil, ipek kirpik tercih etmesi daha doğru olacaktır.

Kirpik Lifting Nasıl Uygulanır?

Kirpik lifting uygulamasında ilk olarak kirpiklerinize kirpik ölçünüze uygun bir ped yerleştirilir. Daha sonra kirpikler tek tek ayrılarak bir cımbız yardımıyla pede yapıştırılır. Kirpik lifting için gerekli olan ilk ürün uygulanır ve bir süre bekletilir.  Daha sonra ikinci lifting ürünü sürülür ve 20 dakika bekletilir. Süre sonunda pedler çıkarılır, gözler silinir ve kirpiklere bakım ürünü uygulanarak işlem sonlandırılır. 

Kirpik Lifting Zararlı Mıdır?

Kirpik lifting uygulaması; alanda uzman kişilerce, temiz ve güvenilir merkezlerde, kaliteli ürünler kullanılarak yapıldığı takdirde zararlı değildir.