Lazer Epilasyon Kursu Ankara

 

 Ipl Epilasyon Kursu

            Lazer epilasyon son yüzyılın en çok tercih edilen uygulamaları arasında yer alıyor. İstenmeyen tüyler için kesin çözüm arayanlar soluğu epilasyon merkezlerinde almaktadır. Ancak her uzman ve her cihaz bu konuda kesin çözüm sunmuyor.

Ankaralux Academy olarak profesyonel ve eğitimli uzmanlar yetiştirmeyi hedefliyoruz. Yetiştirdiğimiz uzmanlara eğitimleri özel ıpl lazer cihazları ile veriyoruz. Cihazlarımız eğitim sırasında büyük kolaylık sağlarken, satışı bizzat tarafımızca yapılmaktadır.

Kursiyerlerimiz kurs bitiminde cihaz ve ürün satın alabilir. Kurulumu ve montajı yine teknik servis ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kariyeriniz için yepyeni planlarınız varsa Ankaralux Academy ıpl epilasyon kursu doğru seçim olacaktır.

Ipl Lazer Epilasyon Kursu Hizmetleri

Ipl lazer cihazlarımız, yoğun atımlı ışık sistemlerine sahiptir. Cihazlar adını da bu özelliğinden almaktadır.400-1200 nm arasında dalga boyu kullanılabilir olan cihazlardır. Dalga boyu duruma göre ayarlanabilir ve değiştirilebilir. Makinelerimiz sadece epilasyon için değil, dermatolojik sorunların çözümü için de sıklıkla tercih edilir.

Ipl garantisi ile epilasyonda kesin çözüm sağlayan cihazların kullanımı da uzmanlık istemektedir. Eğitim esnasında makinelerin ve ürünlerin kullanımı kursiyerlerimiz için tamamen ücretsizdir. Eğitimler ferah ve hijyenik bir ortamda gerçekleştirilir. Kaliteli bir eğitim ortamında uzmanlık isteyen bir mesleğe adım atmak Ankaralux Academy güvencesiyle ayağınıza kadar geliyor.

Kurs bittikten sonra ıpl lazer epilasyon kursu uzmanlık sertifikası veriyoruz. Sertifikalarımız MEB onaylı ve imzalıdır. Ayrıca yurt dışı geçerliliği de mevcuttur. Kurstan sonra kendi merkezi için makinelerimizi temin eden kursiyerlerimiz kısa sürede ilerleme ve gelişme katetmektedir. Tarafımızdan eğitim alan kursiyerlerimizin çoğu sektörde en iyiler arasına yerleşmeyi başarmaktadır.

Profesyonel Eğitim Anlayışı

Ankaralux Academy garanti eğitim anlayışına sahip olan nadir firmalar arasındadır. Eğitimleri veren eğitmenlerimiz profesyoneldir. Alanında uzmanlığını kanıtlamış, çeşitli teşekkür ve başarı belgelerini hak etmiş nitelikli eğitmenlerdir. Kursiyerlerimizin tam donanımlı olarak mezun olabilmesi için gereken emek ve zamanı harcamaktadır.

Eğitimlerimizden faydalanan kursiyerlerimizin yorum ve görüşleri değerlendirildiği zaman ise oldukça anlamlı tablolar çıkmaktadır. Ankaralux Academy olarak ıpl lazer epilasyon kursları arasında standartların üstüne çıkan nadir firmalardan biri olduğumuzu belirtmek isteriz. Epilasyon kursu sırasında epilasyon, akne tedavisi, kırışıklık tedavisi, leke tedavisi gibi alanlarda uzmanlık sağlanıyor.

Ankaralux Academy Eğitim Programı

Firmamız gözde güzellik merkezlerinin hizmet içi eğitimleri dolayısıyla da faydalandığı hatırı sayılır firmalardan biridir. Bu sebeple şehir dışından hatta yurt dışından gelen kursiyer sayısı da bir hayli fazladır. Ankaralux Academy kalitesiyle hızlandırılmış eğitim programları veriyoruz. Hazırlamış olduğumuz programları kişiye özel standartlara uyduruyoruz. Ayrıca bireysel eğitim amaçlı katılan kursiyerlerimiz de mevcuttur.

Hazırladığımız sabit programlar ise hafta içi ve hafta sonu olarak ikiye ayrılmaktadır. Gün içinde sabah programı ve akşam programı olarak iki grupla ders veriyoruz. Kaliteli ve tam teşekküllü eğitim ortamımızda verimli ders programlarımızla kaliteli uzmanlar yetiştirmeyi hedefliyoruz. Üstelik ıpl epilasyon kursu fiyatları da uzun süreçte faydaları da düşünüldüğü zaman bütçeyi sarsmayacak niteliktedir.